Stav nabízeného zboží

Naprostá většina knih nabízených v mém e-shopu je ve velmi dobrém stavu

Méně běžné a opravdu staré knihy mohou jevit známky opotřebení, poškození vazby nebo obálky a jiné nedostatky. Tyto jsou pak detailně popsány v popisu zboží, zároveň jsou u těchto knih vždy přiloženy fotografie konkrétního exempláře knihy, který nabízím. Jakékoliv vepsané poznámky, podtržení v textu, neautorská věnování, majetnická razítka, podpisy a další jsou rovněž vždy uvedeny v detailním popisu. 

Fotografie knih jsou u naprosté většiny nabízených knih reálné fotografie nebo skeny daného exempláře, u levnějších a běžných titulů pak fotografie pocházejí z volně přístupných databází. Knihy s těmito "ilustračními" fotografiemi jsou vždy ve velmi dobrém stavu. 

Na důkladném a podrobném popisu stavu knih si velmi zakládám.  Za více než 20 let fungování e-shopu jsem musel řešit jen jednotky problémů týkajících se stavu objednaného zboží, většina z nich byla ve výsledku způsobena během dopravy.

Především u cennějších knih jsem samozřejmě připraven poskytnout jakékoliv doplňující informace ohledně stavu knihy, včetně zaslání dalších detailních fotografií.