Odvážné rozhodnutí

Marie-Ange je šťastné děvčátko, které vyrůstá na zámku Marmouton. Její štěstí není nekonečné. Při autohavárii jí zemřou rodiče a jediný bratr. Ve svých jedenásti letech je dívka vytržena ze všeho, co milovala a poslána na výchovu k tetě žijící v Americe - lakomé a nelítostné. Ja ji nechává tvrdě pracovat...
  • Dostupnost: 1 ks
  • EAN: 8072029061
  • Číslo zboží: 6037848
Dostupné množství: 1,000
30,-


Specifikace

Stav knihy
velmi dobrý s přebalem
Vydavatel
Rok vydání
2001
Překlad
Tatjana Jandourková
Počet stran
158
Vazba
pevná
Jazyk
Vloženo
07.06.2024
Sklad kód
KRA 012
ISBN
80-7202-906-1
Marie-Ange je šťastné děvčátko, které vyrůstá na zámku Marmouton. Její štěstí není nekonečné. Při autohavárii jí zemřou rodiče a jediný bratr. Ve svých jedenásti letech je dívka vytržena ze všeho, co milovala a poslána na výchovu k tetě žijící v Americe - lakomé a nelítostné. Ja ji nechává tvrdě pracovat na farmě a nedopřeje jí nic z dětských radostí.
Na prahu dospělosti se Marie-Ange dozvídá o desetimilionovém majetku, který zdědila po otci. Díky penězům se jí splní sen vrátit se do Francie, kde nachází zchátralý zámek a v něm "pohádkového prince", hraběte Bernarda de Beauchamp.

Marie-Ange se za hraběte provdá, porodí mu dvě děti a je šťastná. Její láska je však slepá. Manžel jí čím dál častěji lže a dělá dluhy, ve kterých se rozplývá obrovské jmění, které Marie-Ange získala. Tragédii svého manželství uvěří teprve v okně hořícího zámku Marmouton, kde stojí před odvážným rozhodnutím.